KURUMSAL

Amonyak Tesisleri (Gemlik -Bursa)
Amonyak Tesisleri İnşaatı , 1993 (sağda:Ynt. Krl. Bşk. M.Akif ERBAY)

HAKKIMIZDA


Faga İnşaat Taahüt Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 12 Kasım 1987 tarihinde kurulmuş olup, hali hazırdaki yönetim kurulumuz şirketin tüm hissesine sahip bir aile şirketidir.

Kurulduğu ilk günden itibaren çok sayıda saha düzenlemesi, menfez, çelik prefabrik ve betonarme, köprü, entegre tesis, iş merkezi, binalar ve altyapılar, sosyal tesisler, okul ve hastane inşaatlarının yanında, müşavirlik ve projelendirme konularında da mesleki ahlak değerlerini ön planda tutarak güvenirliğini ve başarısını kanıtlamıştır. Faga İnşaat, yönetim politikasını; çevreci yaklaşım ve kaliteden ödün vermeksizin güvenli bir çalışma kültürü oluşturan bütünlüklü bir plan üzerine kurar.

Kalite uzun vaadede ödüllendirilen bir kazanımdır. Bunu da projelerimizden duyduğumuz övünçle kendini göstermektedir.

Her şirket düşük ya da orta kalitede proje üretebilir. Üstün nitelikli projeler üretebilen firmalar ise sayılıdır. Faga İnşaat A.Ş de bunlardan biri olup, verdiği hizmetlerin gerek yurt içi, gerekse yurt dışında pazar şansına sahip olduğunu bilir.

Yönetim Kurulu Başkanı;

Yüksek Mimar Akif ERBAY

VİZYONUMUZ

‘Güvenilir' ve ‘kaliteli hizmet’ hedefimiz doğrultusunda sürekli kendimizi yenilemek, çağa uygun olarak insanların gerekesinim ve iseklerine hizmet ederek, tüm projelerde her zaman en iyisini sunmak.

MİSYONUMUZ

Taahhüt ve çözüm kuruluşu olarak; kurumsallaşmış yapısı ile çağdaş teknolojiye hakim, deneyimli ve yetişkin insan gücümüzle; yurt içi müteahhitlik hizmetleri alanında, dünya standartlarna uygun, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmak.